WYJAZD ORGANIZOWANY PRZEZ FIRMĘ
BIZNES I TURYSTYKA SP. Z O.O.

JESTEŚMY TAM CO ROKU
TRZY DOLINY – LES MENUIRES
PRZEJAZD, POBYT, UBEZPIECZENIE, SKIPASS


Cena: od 1900 zł od osoby
Termin: 12.01 - 21.01.2018

Region Trzy Doliny (Les Trois Vallees) to prawdziwa narciarska potęga świata:

blisko 10 000 ha powierzchni

700 km tras narciarskich o różnej skali trudności

blisko 220 wyciągów przewożących łącznie ponad 220 000 osób/h

ponad 1200 armatek śnieżnych

dwa lodowce: de Pecelet (3300 m n.p.m.) oraz de Cheviere (3210 m n.p.m)

Sukces Trzech Dolin polega na doskonałym połączeniu walorów regionu: wysokich gór, klimatu i nasłonecznienia, ze wspaniale współpracującą infrastrukturą narciarską. Praktycznie z każdego miejsca widać niezliczone trasy, liny wyciągów oraz kolejek gondolowych. Zróżnicowanie tras jest wprost ogromne. Każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednio dopasowany zjazd. Od szerokich, łagodnie opadających "bulwarów", po ciekawie technicznie przygotowane trasy dla bardziej wymagających. Dla ekspertów czekają najtrudniejsze europejskie zjazdy tj. Bouquetin w Meribel-Mottaret, Couloirs de la Saulire w Courchevel lub Masse w Les Menuires.

LES MENUIRES

Jest to fantastycznie położona miejscowość, wybudowana bezpośrednio na stoku. Ustępując pod względem urody i stylistyki architektonicznej swoim siostrom, chociażby Courchevel,  rekompensuje to doskonałymi warunkami narciarskimi i wspaniałe nasłonecznionym terenem. Turystom oferuje również lodowisko, nowoczesne centrum rekreacyjne z basenami oraz oczywiście restauracje, puby, liczne sklepy i punkty usługowe.

ZAKWATEROWANIE

W rezydencjach w dzielnicach Les Bouquetins i Les Bruyeres - położonych  bezpośrednio przy trasach narciarskich. Są to typowe francuskie apartamentowce wybudowane w latach 80. ubiegłego wieku. Nieduże apartamenty z podstawowym wyposażeniem.


Studio (kawalerka): powierzchnia 18 m2; pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka z prysznicem lub wanną, przeważnie balkon. Łóżka: w pokoju dziennym kanapa 2-osobowa lub łóżko z wysuwaną szufladą. Czasami w przedpokoju łóżko piętrowe.


Studio (kawalerka) z wnęką: powierzchnia 20 - 25 m2; pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój z wnęką, łazienka z prysznicem lub wanną, przeważnie balkon. Łóżka: w pokoju dziennym spanie dla dwóch osób (kanapa dla dwóch osób lub łóżko z wysuwaną szufladą), we wnęce łóżko piętrowe.


Apartament (2-pokojowy lub z alkową): powierzchnia 26 m2; pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój, sypialnia lub alkowa, łazienka z prysznicem lub wanną, przeważnie balkon. Łóżka: w sypialni/alkowie łóżko podwójne lub łóżko piętrowe, w pokoju dziennym łóżko z wysuwaną szufladą lub rozkładana sofa.

Powyżej znajdują się zdjęcia przedstawiające przykładowe wyglądy mieszkań.
W wyposażaniu mieszkań nie ma poszewek, pościeli oraz ręczników. Mieszkania wyposażone są w koce i poduszki. Jeżeli wygląd mieszkania odbiega od zamieszczonych opisów – informujemy o tym przed dokonaniem rezerwacji.

PROGRAM

1. DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach późno-wieczornych i przejazd do Francji. W trakcie przejazdu przystanek na lotnisku w Bergamo.

2. DZIEŃ
Przyjazd do Les Menuires w godzinach późno-wieczornych oraz zakwaterowanie w apartamentach

3. do 8. DZIEŃ
Zimowe szaleństwo i jazda po stokach.

9. DZIEŃ
Wykwaterowanie w godzinach wczesno-porannych oraz wyjazd do Polski. Po drodze przystanek na lotnisku w Bergamo

10. DZIEŃ
Powrót do Polski w godzinach wczesno-porannych.

UWAGA! MOŻLIWY PRZELOT SAMOLOTEM

(BILETY JUŻ DOSTĘPNE)

JEŻELI ZDECYDUJĄ SIĘ PAŃSTWO SKORZYSTAĆ Z TRANSPORTU LOTNICZEGO NA LINII KRAKÓW-BERGAMO GWARANTUJEMY PRZEWÓZ BAGAŻY, A TAKŻE TRANSFER Z LOTNISKA W BERGAMO DO STACJI NARCIARSKIEJ. PODRÓŻ POWROTNA NA TEJ SAMEJ ZASADZIE. WYLOT 13EGO STYCZNIA, POWRÓT 20EGO STYCZNIA. W KWESTII SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATOREM.

CENA: 2100 ZŁ OD OSOBY
W studio PRZY zakwaterowaniu 2 osób

CENA: 1950 Zł OD OSOBY
W studio z wnęką PRZY zakwaterowaniu 3 osób

CENA: 1900 ZŁ OD OSOBY
W apartamencie PRZY zakwaterowaniu 4 osób

CENA: 2070 ZŁ OD OSOBY
W apartamencie PRZY zakwaterowaniu 3 osób

 

 

W PRZYPADKU CHĘCI ZAKWATEROWANIA INNEJ ILOŚCI OSÓB NIŻ W POWYŻSZYCH PROPOZYCJACH PROSIMY O KONTAKT. DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ MIESZKANIA NA WIĘKSZĄ ILOŚĆ OSÓB NIŻ 4.

Cena obejmuje:

 • zakwaterowanie (7 noclegów)

 • 6-dniowy karnet narciarki obejmujący dolinę Les Menuires

 • przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją na trasie Polska – Francja i z powrotem 

 • ubezpieczenia narciarskie NNW i OC 

 • opiekę pilota

 • podatek VAT

 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 zł

Cena nie obejmuje:

 • dopłaty do 6-dniowego karnetu obejmującego cały obszar  Trzech Dolin – koszt 275 zł/os. - płatne przelewem, decyzja o rozszerzeniu karnetu najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem

 • opłaty klimatycznej – koszt 10 euro/os. (obowiązkowa płatna w autokarze) - dzieci do 12 lat bez opłaty 

 • poszewek, pościeli i ręczników w pokojach - koszt wypożyczenia pościeli na miejscu to 15 euro/komplet (można zabrać swoje)  

 • końcowego sprzątania - od 40 euro do 150 euro (można posprzątać samemu)

 • kaucji zwrotnej – 400 euro/pokój, formalność rozwiązywana następnego dnia po przyjeździe - w biurze agencji podaje się dane karty debetowej lub kredytowej, pieniądze potrącane są tylko w sytuacji uszkodzeń lub nieporządku w pokojach

WARUNKI PŁATNOŚCI
550 ZŁ ZALICZKI OD OSOBY do 01.10.2017
POZOSTAŁA KWOTA NA 30 DNI PRZED WYJAZDEM