Z kilkunastu znanym nam miejsc przystosowanych do organizowania imprez, W SZCZEGÓLNOŚCI polecamy:

Ośrodek położony malowniczo na brzegu lasu - 2 km centrum Brzeska, 50 km od Krakowa i 25 km od Tarnowa. Na terenie pięciu hektarów znajduje się cała niezbędna infrastruktura do realizacji spotkań integracyjnych, evenentów i pikników. Rancho Pasja może pomieścić jednorazowo do 4000 osób z tego 1800 pod dachem.

 
 

Ozdobą Rancha jest wznoszący się na wysokość 11 m namiot o powierzchni 600m2 pod którym znajduje się pełnowymiarowa estrada i 600 miejsc siedzących.
Profesjonalne zaplecze gastronomiczne wraz z  illami pozwalającymi na przygotowanie jednorazowo 500 porcji pozwala na realizacje każdego życzenia kulinarnego. Nowoczesny sprzęt nagłośniający i oświetleniowy umożliwia realizacje najbardziej rozbudowanego programu artystycznego.

Największą atrakcją Rancha są jego możliwości rekreacyjne - zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 5 dmuchańców, suchy basen z 10000 piłeczkami, zakręcona zjeżdżalnia, dom zabaw, trampolina i tor przeszkód - to propozycje dla dzieci, natomiast dla trochę starszych w ofercie: tor łuczniczy, tory do jazdy na qadach i buggy, 15-metrowa wieża wspinaczkowa, strzelnica z broni pneumatycznej, przejażdżki na koniach, trasa do biegów terenowych, kulomiotnia, boisko do siatkówki plażowej i pole do paintball.

 
 

Cały teren rancha jest ogrodzony i oświetlony. Oprócz wymienionych atrakcji na terenie rancha znajduje się bar, wiata drewniana na 80 osób, sala kominkowa oraz 8 murowanych toalet. Dysponujemy też ogrodzonym i strzeżonym parkingiem na ok. 500 samochodów.

centrum konferencyjno-wypoczynkowe dębina

Ośrodek mieści się w Beskidzie Żywieckim, na obrzeżach miasta Żywca. Centrum położone jest na 4 ha pięknego ogrodzonego terenu, stanowiącego część Starego Parku Habsburgów. O uroku tego miejsca świadczą przede wszystkim kilkusetletnie dęby, a także sąsiadująca z nim górska rzeka „Koszarawa”. Atrakcją okolicy są również piękne góry i pobliskie Jezioro Żywieckie. Takie zaplecze, w postaci darów przyrody, to gwarancja znakomitego relaksu i niezapomnianego wypoczynku, ale także możliwość spędzenia przyjemnie czasu w ramach spotkań biznesowych lub firmowych wyjazdów integracyjnych.

 

Na terenie obiektu znajduja się takie obiekty sportowe jak boiska do piłki plażowej, boisko do piłki siatkowej, korty tenisowe oraz boiska do gry w boulez.