WYJAZD ORGANIZOWANY PRZEZ FIRMĘ
BIZNES I TURYSTYKA SP. Z O.O.

Program autorstwa Piotra Skupiewskiego

WSPANIAŁA EGZOTYKA-SUPER STANDARD-ŚWIETNA CENA
PO RAZ KOLEJNY
14 DNI PRZYGODY W TAJLANDII I KAMBODŻY
ZAGINIONE ŚWIĄTYNIE, TAJEMNICZA DŻUNGLA, KORALOWE WYSPY

CENA: 6 900ZŁ* OD OSOBY
GRUPA: 12-16 OSOBOWA
TERMIN: DRUGA POŁOWA PAŹDZIERNIKA 2016 (14 DNI)

program

1. DZIEŃ
Wylot z Warszawy lub Wiednia. 

2. DZIEŃ
Przylot do Bangkoku, odprawa paszportowo – bagażowa. Transfer do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ - BANGKOK
Całodzienna wycieczka po najważniejszych zabytkach stolicy Tajlandii - "Klejnoty Bangkoku". Zwiedzanie m.in. świątyń Wat Traimit, Wat Phra Kheo i Wat Pho oraz Wielkiego Pałacu. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach przecinających miasto. Powrót do hotelu i wieczorny wyjazd tuk-tukami do dzielnicy rozrywki. Nocleg.

4. DZIEŃ - DŻUNGLA
Wycieczka pociągiem na słynny most na rzece Kwai oraz na spektakl tresury słoni. Spacer po dżungli. Powrót do Bangkoku. Nocleg.

5. DZIEŃ
Transfer na lotnisku w Bangkoku. Przelot do portu lotniczego w Trang. Transfer z lotniska do portu i rejs łodzią na jedną z wysp Morza Andamańskiego, wypoczynek, zakwaterowanie w bungalowach położonych bezpośrednio przy plaży. 

6. – 8. DZIEŃ – PLAŻA I RAFY KORALOWE
Śniadanie. Szaleństwo na wyspie, możliwy rejs po okolicznych rafach i wyspach za koszt ok. 120 zł/os (rezerwacja na miejscu, płatność w lokalnej walucie). Nauka nurkowania, snorking. Nocleg.

9. DZIEŃ - KAMBODŻA
Śniadanie. Następnie transfer na lotnisko w Trang i popołudniowy przelot samolotem do Bangkoku. Wieczorem wylot do Siem Reap (Kambodża). Transfer do hotelu i nocleg.

10. DZIEŃ – ŚLADAMI TOMB RAIDER
Śniadanie. Wyjazd na całodzienną wycieczkę pod opieką lokalnego przewodnika do ruin Angkoru - zespołu kamiennych świątyń z czasów rozkwitu imperium Khmerów (lista UNESCO). Podczas zwiedzania lunch w lokalnej restauracji. Kompleks składający się z ponad 400 budynków był niegdyś otoczony przez pola uprawne, dobrze utrzymane drogi, kanały i potężne mury. W programie między innymi świątynia Bayon, świątynia w kształcie piramidy - Babhuon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla oraz Południowa Brama Angkor Thom i Angkor Wat. Po południu zwiedzanie Ta Prohm - część Angkoru pozostawioną działaniu sił przyrody w postaci dżungli. Często zdarza się, że potężne drzewa wyrastają z kamiennych budowli, a ich korzenie oplatają kolumny, a nieraz całe budynki. Koszt całej wycieczki to ok. 40 $/os. Nocleg w hotelu.  

11. DZIEŃ - KAMBODŻA
Śniadanie. Dla chętnych wycieczka nad największe jezioro Kambodży – Tonle Sap. Po południu szaleństwo zakupowe! Ceny niższe o 40% niż w Tajlandii (ceny w Tajlandii wynoszą około 60% cen polskich). Wieczorem transfer na lotnisko i wylot do Bangkoku. Transfer z lotniska i zakwaterowanie w hotelu apartamentowym. Nocleg.

12. DZIEŃ
Czas wolny w Bangkoku. Nocleg.

13. DZIEŃ
Transfer na lotnisko  i wylot z Bangkoku.

14. DZIEŃ
Przylot do Warszawy lub Wiednia

Cena: 6 900zł* od osoby


Cena obejmuje:

 • wszystkie przeloty według programu 

 • 12 noclegów: hotele ****/***** lub apartamenty  w Bangkoku,  hotele *** w Kambodży,  bungalowy *** na wyspie. Każdy z hoteli posiada basen. 

 • 6 śniadań

 • transfer łodzią na wyspę i z powrotem

 • wycieczkę na most na rzece Kwai 

 • ubezpieczenie

 • opieka pilota-przewodnika Piotra Skupiewskiego 

 • podatek VAT

Cena nie obejmuje :

 • lokalnych przejazdów i transferów – koszt ok. 30 USD

 • wycieczki do Angkoru – koszt ok. 40 USD

 • opłat lotniskowych – koszt ok. 50 USD

 • wizy Kambodżańskiej, płatnej na lotnisku – koszt 30 USD

 • lunchu podczas zwiedzania ruin Angkoru – koszt 8-10 USD

*Cena kalkulowana przy kursie 1USD = 3,96zł

Warunki płatności
2000 zł zaliczki od osoby do 30.06.2016
pozostała kwota na 30 dni przed wyjazdem