WYJAZD ORGANIZOWANY PRZEZ FIRMĘ
BIZNES I TURYSTYKA SP. Z O.O.

ŚNIEŻNE SZALEŃSTWO i NOCNA ZABAWA
TRZY DOLINY – VAL THORENS


Cena: od 1935zł* od osoby
Termin: 12.01 - 21.01.2018

Region Trzy Doliny (Les Trois Vallees) to prawdziwa narciarska potęga świata:

blisko 10 000 ha powierzchni

700 km tras narciarskich o różnej skali trudności

blisko 220 wyciągów przewożących łącznie ponad 220 000 osób/h

ponad 1200 armatek śnieżnych

dwa lodowce: de Pecelet (3300 m n.p.m.) oraz de Cheviere (3210 m n.p.m)

Sukces Trzech Dolin polega na doskonałym połączeniu walorów regionu: wysokich gór, klimatu i nasłonecznienia, ze wspaniale współpracującą infrastrukturą narciarską. Praktycznie z każdego miejsca widać niezliczone trasy, liny wyciągów oraz kolejek gondolowych. Zróżnicowanie tras jest wprost ogromne. Każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednio dopasowany zjazd. Od szerokich, łagodnie opadających "bulwarów", po ciekawie technicznie przygotowane trasy dla bardziej wymagających. Dla ekspertów czekają najtrudniejsze europejskie zjazdy tj. Bouquetin w Meribel-Mottaret, Couloirs de la Saulire w Courchevel lub Masse w Les Menuires.

VAL THORENS


Ośrodek narciarski Val Thorens wraz z wioską Orelle tworzą region narciarski Val Thorens, połączony z innymi ośrodkami Trzech Dolin. Z dbałości o środowisko i zachowania swoistego mikroklimatu wprowadzono w miejscowości całkowity zakaz poruszania się samochodów. Tereny narciarskie obejmują obszary na wysokości 1800 - 3230 m n.p.m. ze słynnymi trasami: La Combe de Caron, La Combe de Rosaël Coldel’Audzin. Szczególne wyzwanie dla amatorów dzikich zjazdów stanowi trasa w kierunku Les Menuires. Inne znakomite ,,dzikie’’ zjazdy np. Lac du Lou (przez Cîme de Caron), Orelle i Rosaël (przez Col) - tutaj należy być przygotowanym na pieszą wycieczkę około 30 min przez lodowiec. Okolice Val Thorens to również wymarzone tereny dla amatorów freeriding’u. W stacji można skorzystać z Snow Parku z halfpipem (100m długości) oraz Snowcross’u (1,5 km). W Val Thorens znajduje się największe centrum rekreacyjno-sportowe w Alpach (otwarte 9.00-21.00) oferujące około 20 różnych sposobów aktywnego spędzenia czasu, m.in. aquaclub (basen, sauna, hammam, jacuzzi), liczne puby, pizzerie, restauracje z francuską kuchnią, bary z karaoke, słynne dyskoteki: Malaysia, El Gringo, sklepy, biblioteka i kino pozwalają miło spędzić czas po nartach.

Zakwaterowanie:


W rezydencjach położonych w centrum stacji, bezpośrednio przy trasach narciarskich. Są to typowe francuskie apartamentowce wybudowane w latach 80 ubiegłego wieku. Nieduże apartamenty z podstawowym wyposażeniem.

Studio (kawalerka) 2 os. – (17 - 18 m2) pokój dzienny aneksem kuchennego (minipiekarnik, mikrofalówka, lodówka, kuchenka elektryczna), łazienka z prysznicem lub wanną i taoletą. W pokoju dziennym łózko dla dwóch osób: sofa lub łóżko z wysuwaną szufladą.


Studio (kawalerka) 3 os. – (ok. 21 m2) pokój dzienny aneksem kuchennego (piekarnik, zmywarka, lodówka, kuchenka elektryczna), łazienka z wanną, osobna toaleta. W pokoju dziennym łózko dla dwóch osób: sofa lub łóżko z wysuwaną szufladą, w kabinie łóżko pojedyncze. Balkon. Zawsze w rezydencji Zenith.
 

Studio (kawalerka) 4 os. – (ok. 28 m2) pokój dzienny aneksem kuchennego (zawsze piekarnik, lodówka i kuchenka elektryczna, czasami mikrofalówka, zmywarka), łazienka z wanną, przeważnie osobna toaleta. W pokoju dziennym łózko dla dwóch osób: sofa lub łóżko z wysuwaną szufladą, w wejściu łóżko piętrowe lub podwójne. Balkon.

Apartament 4 os. - (2 pokojowyok. 32 m2) pokój dzienny aneksem kuchennego (piekarnik, zmywarka, lodówka i kuchenka elektryczna), łazienka z wanną, osobna toaleta. W pokoju dziennym łóżko z wysuwaną szufladą (dla dwóch osób), w sypialni/alkowie łóżko piętrowe lub podwójne. Balkon i weranda. Zawsze w rezydencji Eskival.


Apartament 6 os. - (2 pokojowy  35 - 40 m2) bardzo różne apartamenty pod względem wyposażenia, dlatego w przypadku chęci wyboru tego rodzaju zakwaterowania bardzo proszę o kontakt.

Powyższe zdjęcia przedstawiają przykładowe wyglądy mieszkań.

W wyposażaniu mieszkań nie ma poszewek, pościeli oraz ręczników. Mieszkania wyposażone są w koce i poduszki. Jeżeli wygląd mieszkania odbiega od zamieszczonych opisów – informujemy o tym przed dokonaniem rezerwacji.

PROGRAM

1. DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach późno-wieczornych i przejazd do Francji. W trakcie przejazdu przystanek na lotnisku w Bergamo.

2. DZIEŃ
Przyjazd do Val Thorens w godzinach późno-wieczornych oraz zakwaterowanie w apartamentach

3. do 8. DZIEŃ
Zimowe szaleństwo i jazda po stokach.

9. DZIEŃ
Wykwaterowanie w godzinach wczesno-porannych oraz wyjazd do Polski. Po drodze przystanek na lotnisku w Bergamo.

10. DZIEŃ
PPowrót do Polski w godzinach wczesno-porannych

UWAGA! MOŻLIWY PRZELOT SAMOLOTEM

(BILETY JUŻ DOSTĘPNE)

Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z transportu lotniczego na linii Kraków-Bergamo gwarantujemy przewóz bagaży, a także transfer z lotniska w Bergamo do stacji narciarskiej. Podróż powrotna na tej samej zasadzie. Wylot 13ego stycznia, powrót 20ego stycznia. W kwestii szczegółów prosimy o kontakt z organizatorem.

 

 

 

 

Cena: 2200 zł* od osoby
w studio 2-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 2050 zł* od osoby
w studio 3-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 1935 zł* od osoby
w studio 4-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 2065 zł* od osoby
w apartamencie 4-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 2030 zł* od osoby
w apartamencie 6-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 2140 zł* od osoby
w apartamencie 6-osobowym przy zakwaterowaniu 5 osób

 

Cena obejmuje:

 • zakwaterowanie w wybranym typie studia/apartamentu (7 noclegów)

 • 6-dniowy karnet narciarki obejmujący obszar Val Thorens (165km tras)

 • przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją na trasie Polska – Francja i z powrotem

 • ubezpieczenia narciarskie NNW i OC 

 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 

 • opiekę pilota

 • podatek VAT

Cena nie obejmuje:

 • dopłaty do 6-dniowego karnetu obejmującego cały obszar  Trzech Dolin – 160 zł/os. - płatne przelewem, decyzja o rozszerzeniu karnetu najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem

 • opłaty klimatycznej – koszt 10 euro/os. (obowiązkowo płatna w autokarze) - dzieci do 12 lat bez opłaty 

 • końcowego sprzątania - od 50 do 70 euro (można posprzątać samemu)

 • poszewek i pościeli w pokojach - koszt wypożyczenia pościeli na miejscu to 15 euro/komplet (można zabrać swoje)

 • kaucji zwrotnej – 250 - 400 euro/pokój (w zależności od rodzaju zakwaterowania)
   

  UWAGA DOTYCZĄCA KAUCJI

  Z POWODU NASZEGO PÓŹNEGO PRZYJAZDU DO STACJI ZWROTNA KAUCJA ZA MIESZKANIE MUSI ZOSTAĆ OPŁACONA PRZED WYJAZDEM. Z TEGO POWODU NA 14 DNI PRZED WYJAZDEM UCZESTNICY BĘDĄ ZOBOWIĄZANI DO PRZEKAZANIA DANYCH KARTY KREDYTOWEJ/DEBETOWEJ NASZEMU KONTRAHENTOWI W VAL THORENS W CELU ZABEZPIECZENIA ZWROTNEJ KAUCJI.
  Po zakończeniu turnusu kaucja zwracana jest z powrotem na kartę (w ciągu 7 dni roboczych)

  ZA NIEDOGODNOŚĆ PRZEPRASZAMY I SŁUŻYMY WSZELKĄ POMOCĄ.

*CENA KALKULOWANA NA PDST. KURSU SPRZEDAŻY EURO W BANKU PEKAO SA

Warunki płatności
600 zł zaliczki od 01.10.2017
pozostała kwota na 30 dni przed wyjazdem