WYJAZD ORGANIZOWANY PRZEZ FIRMĘ
BIZNES I TURYSTYKA SP. Z O.O.

ŚNIEŻNE SZALEŃSTWO i NOCNA ZABAWA
TRZY DOLINY – VAL THORENS


Cena: od 2120zł* od osoby
Termin: 20.01 - 29.01.2017

Region Trzy Doliny (Les Trois Vallees) to prawdziwa narciarska potęga świata:

blisko 10 000 ha powierzchni

700 km tras narciarskich o różnej skali trudności

blisko 220 wyciągów przewożących łącznie ponad 220 000 osób/h

ponad 1200 armatek śnieżnych

dwa lodowce: de Pecelet (3300 m n.p.m.) oraz de Cheviere (3210 m n.p.m)

Sukces Trzech Dolin polega na doskonałym połączeniu walorów regionu: wysokich gór, klimatu i nasłonecznienia, ze wspaniale współpracującą infrastrukturą narciarską. Praktycznie z każdego miejsca widać niezliczone trasy, liny wyciągów oraz kolejek gondolowych. Zróżnicowanie tras jest wprost ogromne. Każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednio dopasowany zjazd. Od szerokich, łagodnie opadających "bulwarów", po ciekawie technicznie przygotowane trasy dla bardziej wymagających. Dla ekspertów czekają najtrudniejsze europejskie zjazdy tj. Bouquetin w Meribel-Mottaret, Couloirs de la Saulire w Courchevel lub Masse w Les Menuires.

VAL THORENS


Ośrodek narciarski Val Thorens wraz z wioską Orelle tworzą region narciarski Val Thorens, połączony z innymi ośrodkami Trzech Dolin. Z dbałości o środowisko i zachowania swoistego mikroklimatu wprowadzono w miejscowości całkowity zakaz poruszania się samochodów. Tereny narciarskie obejmują obszary na wysokości 1800 - 3230 m n.p.m. ze słynnymi trasami: La Combe de Caron, La Combe de Rosaël Coldel’Audzin. Szczególne wyzwanie dla amatorów dzikich zjazdów stanowi trasa w kierunku Les Menuires. Inne znakomite ,,dzikie’’ zjazdy np. Lac du Lou (przez Cîme de Caron), Orelle i Rosaël (przez Col) - tutaj należy być przygotowanym na pieszą wycieczkę około 30 min przez lodowiec. Okolice Val Thorens to również wymarzone tereny dla amatorów freeriding’u. W stacji można skorzystać z Snow Parku z halfpipem (100m długości) oraz Snowcross’u (1,5 km). W Val Thorens znajduje się największe centrum rekreacyjno-sportowe w Alpach (otwarte 9.00-21.00) oferujące około 20 różnych sposobów aktywnego spędzenia czasu, m.in. aquaclub (basen, sauna, hammam, jacuzzi), liczne puby, pizzerie, restauracje z francuską kuchnią, bary z karaoke, słynne dyskoteki: Malaysia, El Gringo, sklepy, biblioteka i kino pozwalają miło spędzić czas po nartach.

Zakwaterowanie:


W rezydencjach położonych w centrum stacji, bezpośrednio przy trasach narciarskich. Są to typowe francuskie apartamentowce wybudowane w latach 80 ubiegłego wieku. Nieduże apartamenty z podstawowym wyposażeniem.

Studio 2 os. – (ok. 18 m²) składające się z pokoju dziennego z podwójnym łóżkiem wyciąganym oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (wyposażonego w lodówkę, kuchenkę elektryczną, opiekacz i zmywarkę, expres do kawy) oraz małego przedpokoju, łazienki, WC, balkonu. 

Studio 4 os. – (ok. 22 m²) składające się z pokoju dziennego z podwójnym łóżkiem wyciąganym oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (wyposażonego w lodówkę, kuchenkę elektryczną, opiekacz i zmywarkę, expres do kawy), łóżka piętrowego we wnęce koło wejścia oraz łazienki, WC i balkonu.

Apartament 4 os. - (2 pokojowy  ok. 28 m²) składający się pokoju dziennego z podwójnym łóżkiem wyciąganym oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (wyposażonego w lodówkę, kuchenkę elektryczną, opiekacz i zmywarkę, expres do kawy), sypialni z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi), małego przedpokoju, łazienki, WC, balkonu.

Apartament 6 os. - (2 pokojowy  ok. 28 m²) składający się pokoju dziennego z podwójnym łóżkiem wyciąganym oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (wyposażonego w lodówkę, kuchenkę elektryczną, opiekacz i zmywarkę, expres do kawy), sypialni z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi), aneksu noclegowego z łóżkiem piętrowym, małego przedpokoju, łazienki, WC, balkonu.

 
 

Powyżej znajdują się zdjęcia przedstawiające przykładowe wyglądy mieszkań.

PROGRAM

1. DZIEŃ
Wyjazd z Polski i przejazd do Francji

2. DZIEŃ
Przyjazd do Val Thorens oraz zakwaterowanie w apartamentach

3. do 8. DZIEŃ
Zimowe szaleństwo i jazda po stokach.

9. DZIEŃ
Wykwaterowanie oraz wyjazd do Polski

10. DZIEŃ
Powrót do Polski.

UWAGA! MOŻLIWY PRZELOT SAMOLOTEM

(BILETY JUŻ DOSTĘPNE)

Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z transportu lotniczego na linii Kraków-Bergamo gwarantujemy przewóz bagaży, a także transfer z lotniska w Bergamo do stacji narciarskiej. Podróż powrotna na tej samej zasadzie. Wylot 21ego stycznia, powrót 28ego stycznia. W kwestii szczegółów prosimy o kontakt z organizatorem.

 

Cena: 2480zł* od osoby
w studio 2-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 2120zł* od osoby
w studio 4-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 2180zł* od osoby
w apartamencie 4-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena: 2150zł* od osoby
w apartamencie 6-osobowym przy pełnym wykorzystaniu miejsc noclegowych

Cena obejmuje:

 • zakwaterowanie w wybranym typie studia/apartamentu (7 noclegów)

 • 6-dniowy karnet narciarki obejmujący obszar Val Thorens (165km tras)

 • przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją i wc na trasie Polska – Francja i z powrotem

 • ubezpieczenia narciarskie NW i OC 

 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 

 • opiekę pilota

 • podatek VAT

Cena nie obejmuje:

 • dopłaty do 6-dniowego karnetu obejmującego cały obszar  Trzech Dolin – 40 euro - płatne w autokarze

 • opłaty klimatycznej – koszt ok. 10 euro/os. (obowiązkowo płatna w autokarze) - dzieci do 12 lat bez opłaty 

 • końcowego sprzątania - od 45 do 70 euro (można posprzątać samemu)

 • pościeli i ręczników w pokojach - wypożyczenie pościeli to koszt 11/14 euro (na łóżko pojedyncze oraz podwójne)(można zabrać swoje) 

 • kaucji zwrotnej – od 250 do 400 euro/pokój

 • dopłaty do wolnego łóżka w pokoju – koszt 650 zł

*CENA KALKULOWANA NA PDST. KURSU SPRZEDAŻY EURO W BANKU PEKAO SA

Warunki płatności
600 zł zaliczki od osoby w terminie do 16.10.2016
pozostała kwota na 30 dni przed wyjazdem